O nas


Control Solution Center

 
About

Transition Technologies S.A. rozpoczęło swoją działalność jako Transition Technologies Sp. z o.o. 25 czerwca 1991. Od początku swojego istnienia, firma skupia się na produkcji specjalistycznego oprogramowania oraz świadczeniu usług inżynieryjnych dla przemysłu, głównie energetyki, ropy i gazu. W roku 1997 struktura firmy została rozszerzona o niezależny dział Control Solution Center, gdzie rozwijamy oprogramowanie dla dużych przemysłowych systemów sterowania procesem. Obecnie jesteśmy jedną z największych polskich firm, zatrudniającą ponad 1200 inżynierów i specjalistów. Mieścimy się w 9 biurach w Polsce, mamy zagraniczne oddziały w Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA. Pomimo naszej bardzo wysokiej pozycji na rynku, ciągle dążymy do szczytu, dlatego szybko i dynamicznie się rozwijamy, ciągle zatrudniamy nowych pracowników oraz inwestujemy w rozwój najnowocześniejszych technologii.


Przede wszystkim, uważamy, że kluczem do naszego sukcesu są pracownicy. Nasz zespół składa się z najlepiej wykształconych młodych ludzi – absolwentów najlepszych polskich politechnik i uniwersytetów. Nasi ludzie posiadają bardzo szeroką wiedzę techniczną, posługują się biegle językami obcymi a także są ekspertami w zakresie rozwiązań systemów sterowania, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych usług i produktów.

Z pasją i wiedzą

About

W naszym dziale zatrudniamy ponad 60ciu inżynierów, mamy dwie lokalizacje: Wrocław oraz Ostrów Wielkopolski. Przez ponad 25 lat zdobyliśmy doświadczenie w wielu międzynarodowych projektach i jesteśmy gotowi pracować w każdym zakątku świata!

Skocz do góry